Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożenia
Info dla GN
Dzielnicowy bliżej nas
Policjant który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. 14-latka schowana w szafie, 22-latka pod wpływem narkotyków

  Policjanci zatrzymali 22-letnią opoczniankę, która posiadała środki odurzające. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania kobiety, policjanci w szafie ubraniowej znaleźli ukrywającą się 14-letnią wagarowiczkę.

 2. Tragiczny wypadek w Mroczkowie Gościnnym

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Mroczków Gościnny w powiecie opoczyńskim.

 3. Nieuczciwy lekarz

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego opoczyńskiej policji zatrzymali lekarza, który podejrzany jest o przestępstwa korupcyjne.

 4. Policjanci zaopiekowali się potrąconym psem

  Policjanci obsługują każdego dnia kilkanaście kolizji. Zdarzenia z udziałem zwierząt czy to dzikich czy domowych są niestety dość częstym zjawiskiem. Tak też było i tym razem.

 5. Policjanci w przedszkolu

  Edukowanie najmłodszych to jedno z priorytetowych zadań Policji. Staramy się docierać do jak największej liczby dzieci, by już od najmłodszych lat uczyć jak bezpiecznie spędzać czas. Tym razem policjanci gościli w Przedszkolu nr 4 w Opocznie.

 6. W Sokołowie o bezpieczeństwie

  Policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu, spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie. Rozmowa dotyczyła szeroko pojętego bezpieczeństwa uczniów w ruchu drogowym.

 7. Zostań Policjantem

  Procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

 8. Odnaleziony grzybiarz

  Kolejna osoba zagubiona w lesie. Tym razem opoczyńscy policjanci odnaleźli 59-letniego mieszkańca Łodzi. Policja apeluje o rozwagę podczas wycieczek w nieznanym terenie.

 9. "Sezon na zaginięcia”- grzybiarzu zabierz ze sobą telefon.

  Wrzesień to sezon wysypu grzybów w lesie, zatem amatorów grzybobrania nie brakuje. Niestety wraz z tym nasiliły się zgłoszenia dotyczące zaginięć grzybiarzy. Bez mała każdego tygodnia do policji napływają zgłoszenia o zagubionych w lesie

 10. O bezpieczeńśtwie z mieszkańcami sołectwa Alfonsów

  Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Paradyżu spotkali się z mieszkańcami miejscowości Alfonsów.

Linki

Tagi

nielegalna broń rozbój przemyt ucieczka odprawa kradzież posterunek internet mistrzynie mediacja złodziej zawody wypoczynek adres odblaski Gepard Konwencja Praw Dziecka wypadek zagrożenia kłusownicy dzecko zaginione odszkodowanie podsumowanie KMZB księża kolizja duchowni kieszonkowiec szkoła wypadek kolejowy droga sieć krzdzież ogłoszenie piłka nożna kradzież mieszkaniowa droga krajowa zagrożenie czujny po służbie wakacje bezpieczeństwo niebieska karta rodzic minister bezpieczne wakacje wprowadzenie oszustwo odpowiedzialność oszust pijany lekarz