Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożenia
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. UWAGA TURNIEJ HALOWY !!!

  Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Opocznie w ramach rządowego programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz projektu działań profilaktycznych „Kibicuj Bezpiecznie”organizuje w dniach 20 i 21 marca 2017 roku od godz. 8.45 „XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie” pod hasłem „Alkohol ?, Narkotyki ,? Nie dziękuję !!!”

 2. Włamywacz w rękach policjantów

  Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem do rożnych nieruchomości na terenie powiatu opoczyńskiego. Złodziej swoją przestępczą działalność prowadził od około 2 lat. Wobec 46 latka sąd zastosował tymczasowy areszt. Dwie osoby w tym matka przestępcy usłyszały zarzut paserstwa.

 3. Kolejne spotanie z duchowieństwem

  Kierownik rewiru dzielnicowych wraz z dzielnicowym oraz z rzecznikiem prasowym opoczyńskiej komendy policji spotkali się z księżmi z dekanatu opoczyńskiego.

 4. Odpowie za ucieczkę z miejsca wypadku

  Zatrzymany sprawca wypadku drogowego, który odjechał z miejsca zdarzenia.Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Spotkanie w Prucheńsku Dużym

  Paradyscy dzielnicowi rozmawiali mieszkańcami Prucheńska Dużego o bezpieczeństwie.

 6. Dzielnicowi rozmawiali z młodzieżą o bezpieczeństwie w Internecie i zawodzie policjanta

  Dzielnicowi z Posterunku Policji w Drzewicy, rozmawiali z młodzieżą ze szkoły w Poświętnem o służbie w Policji i zagrożeniach w sieci.

 7. Agresywni nastoletni

  Trzech nastolatków w centrum miasta pobiło 15 letniego chłopca. Sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

 8. Bezpieczny uczeń- świadomy uczeń

  Policjanci z opoczyńskiej komendy spotkali się z młodzieżą w Gimnazjum w Wygnanowie. Przedmiotem spotkania było omówienie problemu przemocy rówieśniczej, domowej, a także odpowiedzialności karnej oraz radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych.W rozmowie z młodzieżą mundurowi wykorzystywali materiały multimedialne.

 9. Dzielnicowi odwiedzili uczniów w bursie szkolnej

  Opoczyńscy dzielnicowi, spotkali się z młodzieżą, która na czas nauki przebywa w bursie szkolnej. Policjanci rozmawiali z młodzieżą nie tylko o odpowiedzialności karnej ale także szczególną uwagę zwrócili na promocję zdrowego stylu życia oraz przeciwdziałanie występowaniu u nich zachowań ryzykownych.

 10. Porady- Jak zachować się podczas silnego wiatru

  Poniżej porady dla mieszkańców, opracowane przez MAC.

Linki

Tagi

niebieska karta odszkodowanie dzecko zaginione oszust wprowadzenie dziecko wypadek kolejowy minister MSWiA adres Gepard bezpieczeństwo posterunek duchowni rodzic szkoła głuchoniemi podsumowanie amunicja internet wakacje Śmiertelny wypadek czujny po służbie kradzież mienia usiłowanie rozboju prewencja rozbój kolizja działkowcy kradzież kłusownicy nielegalna broń odprawa wyludzenie mediacja wypadek profilaktyka bezpieczne wakacje ucieczka kradzież mieszkaniowa sieć ogłoszenie księża zagrożenia odblaski razem bezpieczniej oszustwo Konwencja Praw Dziecka podrobione ubrania miasteczko ruchu drogowego

Galerie zdjęć