Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe Obchody Święta Policji

  Z Policją też się można bawić….” - festyn w Opocznie 21 lipca 2016 roku był szczególnym dniem dla opoczyńskich policjantów oraz mieszkańców powiatu opoczyńskiego. W 97 rocznicę powstania formacji policyjnej funkcjonariusze po uroczystościach ceremonialnych, zorganizowali festyn dla mieszkańców, a w szczególności tych najmłodszych.

 2. Powiatowe Obchody Święta Policji

  W tym roku powiatowe obchody Święta Policji w Opocznie odbędą się 21 lipca. Po oficjalnych uroczystościach policjanci przygotowali dla mieszkańców naszego regionu piknik rodzinny pod hasłem " Z Policją też można się bawić". Zapraszamy już od godziny 16.00 na plac za Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym koncerty. Serdecznie zapraszamy!

 3. Potrącenie rowerzystki

  19 letni kierowca BMW potrącił rowerzystkę, a następnie uszkodził zaparkowanego seata.

 4. Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 5. Uderzony konarem drzewa

  Spadający konar drzewa uderzył mężczyznę w głowę. Z pęknięta kością ciemieniową trafił do opoczyńskiego szpitala.

 6. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci-CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych

 7. Dziecko wybiegło na jezdnię wprost pod samochód

  4 latka wybiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego lanosa. Z urazem głowy i kręgosłupa szyjnego trafiła do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

 8. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi w związaku z obchodami Święta Policji

  W związku z obchodami Święta Policji insp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi składa życzenia policjantom i pracownikom Policji.

 9. Opoczyński magistrat przekazał elementy odblaskowe dla najmłodszych.

  Burmistrz Miasta i Gminy Opoczno, Pan Rafał Kądziela na ręce zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie podinsp. Konrada Kobierskiego przekazał elementy odblaskowe, które policjanci będą rozdawali podczas spotkań profilaktycznych najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.

 10. Wszczęła fałszywy alarm bombowy

  Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zatrzymali kobietę, która wywołała fałszywy alarm bombowy. 30-letnia mieszkanka gminy Drzewica zadzwoniła do dyżurnego policji i odtworzyła dostępne w Internecie nagranie dźwiękowe z informacją o ładunku wybuchowym podłożonym w mieszkaniu nieznanej osoby. Szybko okazało się, że alarm był fałszywy. Teraz kobiecie grozi kara do 8 lat więzienia.

Linki

Tagi

dziecko adres kradzież mieszkaniowa nielegalna broń odblaski wyludzenie rozbój razem bezpieczniej odszkodowanie kradzież mienia niebieska karta podrobione ubrania głuchoniemi kłusownicy bezpieczne wakacje wprowadzenie wypadek amunicja ogłoszenie dzecko zaginione wakacje wypadek kolejowy rodzic internet kradzież kolizja czujny po służbie