Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Kozlizja trzech ciężarówek na K12- kilkugodzinne utrudnienia

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy trzech ciągników siodłowych z naczepami, którzy brali udział w zderzeniu na drodze krajowej nr 12 na wysokości miejscowości Prymusowa Wola. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia w jego wyniku nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło 2 listopada o godzinie 12.50, 23 letni kierowca samochodu man wraz z naczepą, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ciężarowego ranaulta, którym kierował 21 latek. Pojazdy te uderzyły w kolejną ciężarówkę marki Mercedes, którą kierował 34 letni obywatel Rumuni. Pomimo tego,że całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie na szczęście nikt w nim nie ucierpiał. Droga krajowa była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci jak zawsze w takich przypadkach wyznaczyli objazdy.

Przypominamy,że warunki na drodze bywają zmienne, nawierzchnia bywa śliska i warto w  takich sytuacjach dostosować prędkość  kierowanego poajzdu do aktualnej sytuacji drogowej. Pamiętajmy, nikt lepiej niż my smai nie zadba o nasze bezpieczeństwo. Rozsądek na drodze  wydaje sie być najlepszą metodą na bezpieczne dotarcie do celu.

asp.szt. Barbara Stępień