Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożenia
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Kolejny piłkarski turniej za nami.

  Dwa dni sportowych zmagań, prawie 500 uczestników -to bilans turnieju w piłkę nożną jaki już po raz XIV zorganizował opoczyński Wydział Prewencji. W dniach 20-21 marca 2017 roku, na terenie hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie, odbyła się kolejna już edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod hasłem „Alkohol? Narkotyki? Nie, Dziękuję!!!”.

 2. Turniej piłkarski o Puchar Komenandta - rozpoczęty- piłka w grze

  Pierwszy dzień piłkarskich zmagań w ramach turnieju organizowanego przez opoczyńskich policjantów pod nazwą Alkohol? Narkotyki?Nie! Dziękuję!

 3. Wierny pies towarzyszył w lesie zagubionemu 90 latkowi. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego.

  Opoczyńscy policjanci, strażacy zarówno z PSP jak też z ochotniczych straży pożarnych, leśniczy z Nadleśnictwa Opoczno od godzin wieczornych 21 marca do godz. 6.00 , 22 marca, szukali zaginionego 90 letniego mieszkańca gminy Drzewica. Na szczęście starszy pan nad ranem został cały i zdrowy odnaleziony- dzięki swojemu psu, który wskazał rodzinie miejsce w lesie, w którym mężczyzna spędził całą noc.

 4. Wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeńśtwa

  W trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, w ramach współpracy pomiędzy Starostwem Powiatowym, a opoczyńską policją, v-ce starosta Marcin Baranowski oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Opoczyńskiego Maria Barbara Chomicz, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie mł.isnp. Konrada Kobierskiego, przekazali elementy odblaskowe w postaci kamizelek oraz opasek na rękę.

 5. Zatrzymany za usiłowanie rozboju-trafił do aresztu

  Opoczyńscy policjanci zatrzymali 19 latka, który napadł na trzech 14 latków i przy użyciu noża chciał zmusić dzieci do oddania pieniędzy. Na szczęście sprawcę spłoszyli przechodnie.

 6. Bezpieczne aplikacje w necie dla dzieci i młodzież

  Internet to obecnie jeden z najpopularniejszych środków masowego przekazu, a jednocześnie bardzo poważne narzędzie zagrażające zarówno osobom starszym, ale również dzieciom i młodzieży. W związku z tym Komenda Powiatowa Policji w Brzezinach promując nowe bezpieczne aplikacje dostępne w Internecie chcąc przybliżyć państwu zasady ich działania i dostępność dotarła do jednego z współtwórców tych aplikacji - st. sierż. Łukasza Raczkowskiego z KMP we Wrocławiu.

 7. UWAGA TURNIEJ HALOWY !!!

  Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Opocznie w ramach rządowego programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz projektu działań profilaktycznych „Kibicuj Bezpiecznie”organizuje w dniach 20 i 21 marca 2017 roku od godz. 8.45 „XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie” pod hasłem „Alkohol ?, Narkotyki ,? Nie dziękuję !!!”

 8. Ślubowanie nowej policjantki

  „Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję..." - to początek roty ślubowania, którą 2 marca 2017 roku przed Komendantem Powiatowym Policji w Opocznie oraz w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji i Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, złożyła post. Marzena Pielas.

 9. Odblaski - załóż nie daj sie zabić

  Pamiętaj o odblaskach! Myślenie: „skoro my widzimy samochód – on widzi nas” jest błędne i może mieć fatalne konsekwencje. Odblaski w realny sposób przekładają się na bezpieczeństwo idących poboczem: kierowcy widzą pieszego z migoczącymi elementami nawet z odległości 150 m i dzięki mają czas na reakcję.

 10. Konkurs „Policjanci w służbie historii”

  Komenda Główna Policji oraz Instytut Pamięci Narodowej zapraszają uczniów policyjnych klas mundurowych do udziału w konkursie „Policjanci w służbie historii”. Celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii Policji w czasach II Rzeczypospolitej i II wojny światowej oraz jej wkładu w odzyskiwanie przez Polskę niepodległości i odbudowę państwa polskiego.

Linki

Tagi

wprowadzenie działkowcy podrobione ubrania Gepard internet dzecko zaginione Śmiertelny wypadek oszust oszustwo głuchoniemi wypadek kolejowy minister odblaski dziecko nielegalna broń zagrożenia amunicja posterunek wyludzenie szkoła sieć razem bezpieczniej duchowni bezpieczne wakacje księża kradzież mieszkaniowa kradzież mienia MSWiA mediacja kolizja rozbój rodzic prewencja kradzież odszkodowanie wakacje niebieska karta odprawa usiłowanie rozboju miasteczko ruchu drogowego profilaktyka podsumowanie Konwencja Praw Dziecka ucieczka czujny po służbie adres bezpieczeństwo ogłoszenie wypadek kłusownicy

Galerie zdjęć