Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożenia

Najczęściej czytane

 1. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 66-latki

  Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 66 letniej mieszkanki miejscowości Błogie Szlacheckie. Nadwęglone ciało kobiety odnaleziono nieopodal jej domu.

 2. Po nitce do kłębka..

  Opoczyńscy policjanci dzięki swojej dociekliwości i determinacji doprowadzili do przedstawienia zarzutów posiadania i udzielania środków narkotycznych 5 osobom.

 3. Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

  Policjanci z Opoczna uratowali 22 letniego mężczyznę, który chciał wyskoczyć z balkonu na czwartym piętrze. Kolejny raz okazało się, że sprawne działanie policjantów przyniosło wymierne efekty. Udało się uratować ludzkie życie, a to w codziennej służbie każdego policjanta jest najważniejsze.

 4. Kolejny przypadek pijanych rodziców.

  Pijani rodzice sprawowali opiekę nad 10 latką. Dziecko trafiło do Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim.

 5. Policjanci odzyskali skradzione mienie

  Policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży z włamaniem, ustalili 41 letniego sprawcę oraz odzyskali część skradzionych przedmiotów.

 6. Wspólne działania Policji , Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz SANEPID-u

  Dzielnicowi Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Paradyżu wspólnie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Opocznie i jego służbami, a także pracownikami Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Opocznie przeprowadzili działania kontrolno profilaktyczne na terenie targowiska w Żarnowie, których pretekstem stały się wydarzenia związane z ujawnieniem na terenie kraju ognisk choroby ASF dotykającą trzodę chlewną.

 7. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa- Konferencja

  W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Opocznie odbyła się konferencja dotycząca uruchomionego programu Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa. Policjanci przybliżyli założenia programu, a także omówili nową koncepcję pracy dzielnicowego.

 8. Motorowerem wymusił pierwszeństwo

  16 letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z toyotą.

 9. Pijani rodzice opiekowali się dziećmi

  Po ponad 2 promile alkoholu w organiźmie mieli rodzice, którzy opiekowali się trójką swoich dzieci.Oboje zostali zatrzymani do wytrzeźwienia.

 10. Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Linki

Tagi

amunicja niebieska karta internet kradzież kradzież mieszkaniowa dzecko zaginione odszkodowanie wypadek wakacje wypadek kolejowy kradzież mienia usiłowanie rozboju czujny po służbie kolizja nielegalna broń bezpieczne wakacje głuchoniemi odblaski ogłoszenie adres dziecko rodzic kłusownicy wyludzenie razem bezpieczniej podrobione ubrania rozbój wprowadzenie