Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożenia
Info dla GN
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Zapraszamy na Piknik Profilaktyczny z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji 2018

  19 lipca 2018 roku, o godzinie 16.00, na terenie zielonym za Miejskim Domem Kultury w Opocznie odbędzie się policyjny piknik profilaktyczny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czeka moc atrakcji. Serdecznie zapraszamy !

 2. Na obozie fajnie jest.. Z zuchami i harcerzami o bezpiecznym wypoczynku

  Policjanci z opoczyńskiej komendy spotkali się z uczestnikami obozu harcerskiego w Zarzęcinie, harcerzami ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego ,, Zawisza'' -Hufiec Radom oraz grupą ZHP Skauci Europy- Hufiec Lublin obozującymi w Drzewicy.

 3. Będzie bezpieczniej w gminie Poświętne

  Mł. insp. Wojciech Dworak Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie oraz Michał Franas, Wójt Gminy Poświętne, podpisali porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych funkcjonariuszy policji na terenie gminy Poświętne.

 4. Brawurowa jazda kierowcy BMW skończyła się dachowaniem

  Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyna wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzuza w gminie Drzewica.

 5. Oplem do rowu

  Czasami chwila nieuwagi, w połączeniu ze zmęczeniem i nadmierną prędkością mogą doprowadzić do poważnych zdarzeń drogowych. Dlatego tak ważne jest aby zawsze dostosować prędkość jazdy do warunków na drodze i samopoczucia.

 6. Czołowe zderzenie na K 48

  Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K 48 w miejscowości Anielin.

 7. Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem wozu asenizacyjnego.

  Dwie osoby poważnie ranne, to bilans wypadku drogowego do którego doszło 23 czerwca 2018 roku około godziny 14.00 w miejscowości Petrykozy w gminie Białaczów.

 8. Alkohol nie dla nieletnich.

  Troje nastolatków w wieku 15 i 16 lat zostało ujawnionych przez opoczyńskich policjantów w stanie nietrzeźwości.

 9. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Tragicznie zakończył się wypadek drogowy z udziałem pieszego. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w opoczyńskim szpitalu. Apelujemy do niechronionych uczestników ruchu o zachowanie ostrożności, szczególnie podczas przechodzenia przez jezdnię poza wyznaczonymi do tego miejscami.

 10. Nieletni wandal

  Sąd Rodzinny i Nieletnich rozpatrzy sprawę 16 latka, który zniszczył balustradę i elewację budynku Muzeum Regionalnego w Opocznie. Straty jakie powstały w wyniku nieodpowiedzialnego działania 16 latka wynoszą 1400 złotych.

Linki

Tagi

nielegalna broń woda dzielnicowi podsumowanie pijani kierowcy profilaktyka przemyt piłka nożna niebieska karta internet zagrożenia dziecko zaginione zima duchowni piłka dokumenty naczepa kradzież porozumienie dzecko zaginione Gepard MSWiA droga wypadek usiłowanie rozboju wakacje sklep Policja Turniej głuchoniemi bezpieczeństwo mistrzynie kolizja oszustwo bezpieczne wakacje kieszonkowiec złodziej trudne warunki drogowe prewencja oszust wprowadzenie motocykl chuliganski wybryk ferie szkoła posterunek nieletni uczeń sieć kradzież mieszkaniowa