Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożenia

Najczęściej czytane

 1. Po nitce do kłębka..

  Opoczyńscy policjanci dzięki swojej dociekliwości i determinacji doprowadzili do przedstawienia zarzutów posiadania i udzielania środków narkotycznych 5 osobom.

 2. Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

  Policjanci z Opoczna uratowali 22 letniego mężczyznę, który chciał wyskoczyć z balkonu na czwartym piętrze. Kolejny raz okazało się, że sprawne działanie policjantów przyniosło wymierne efekty. Udało się uratować ludzkie życie, a to w codziennej służbie każdego policjanta jest najważniejsze.

 3. Policjanci odzyskali skradzione mienie

  Policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży z włamaniem, ustalili 41 letniego sprawcę oraz odzyskali część skradzionych przedmiotów.

 4. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa- Konferencja

  W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Opocznie odbyła się konferencja dotycząca uruchomionego programu Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa. Policjanci przybliżyli założenia programu, a także omówili nową koncepcję pracy dzielnicowego.

 5. Wspólne działania Policji , Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz SANEPID-u

  Dzielnicowi Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Paradyżu wspólnie z Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Opocznie i jego służbami, a także pracownikami Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Opocznie przeprowadzili działania kontrolno profilaktyczne na terenie targowiska w Żarnowie, których pretekstem stały się wydarzenia związane z ujawnieniem na terenie kraju ognisk choroby ASF dotykającą trzodę chlewną.

 6. Kolejny przypadek pijanych rodziców.

  Pijani rodzice sprawowali opiekę nad 10 latką. Dziecko trafiło do Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim.

 7. Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

 8. Motorowerem wymusił pierwszeństwo

  16 letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z toyotą.

 9. Pijani rodzice opiekowali się dziećmi

  Po ponad 2 promile alkoholu w organiźmie mieli rodzice, którzy opiekowali się trójką swoich dzieci.Oboje zostali zatrzymani do wytrzeźwienia.

 10. Zamontował częśc skradzionej siatki ogrodzeniowej- resztę ukrył w sianie

  Policjanci z paradyskiego komisariatu policji ustalili sprawcę kradzieży ponad 120 mb siatki ogrodzeniowej z terenu jednej z posesji na terenie gminy Mniszków.

Linki

Tagi

amunicja wakacje odblaski podrobione ubrania czujny po służbie kradzież kolizja niebieska karta internet ogłoszenie głuchoniemi wypadek rodzic rozbój odszkodowanie dziecko wyludzenie kradzież mieszkaniowa adres wprowadzenie wypadek kolejowy kradzież mienia nielegalna broń kłusownicy dzecko zaginione razem bezpieczniej bezpieczne wakacje usiłowanie rozboju