Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe Obchody Święta Policji

  W tym roku powiatowe obchody Święta Policji w Opocznie odbędą się 21 lipca. Po oficjalnych uroczystościach policjanci przygotowali dla mieszkańców naszego regionu piknik rodzinny pod hasłem " Z Policją też można się bawić". Zapraszamy już od godziny 16.00 na plac za Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym koncerty. Serdecznie zapraszamy!

 2. Potrącenie rowerzystki

  19 letni kierowca BMW potrącił rowerzystkę, a następnie uszkodził zaparkowanego seata.

 3. Dziecko wybiegło na jezdnię wprost pod samochód

  4 latka wybiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego lanosa. Z urazem głowy i kręgosłupa szyjnego trafiła do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

 4. Powiatowe Obchody Święta Policji

  Z Policją też się można bawić….” - festyn w Opocznie 21 lipca 2016 roku był szczególnym dniem dla opoczyńskich policjantów oraz mieszkańców powiatu opoczyńskiego. W 97 rocznicę powstania formacji policyjnej funkcjonariusze po uroczystościach ceremonialnych, zorganizowali festyn dla mieszkańców, a w szczególności tych najmłodszych.

 5. Jechał za szybko

  O dużym szczęściu może mówić 26 letni kierujący motocyklem, który stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia pojazdu.

 6. Pamiętajmy o ostrożności na drodze

  Brawura, nadmierna prędkość, młody wiek kierowców, niestosowanie się do ograniczeń prędkości to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych.Zdejmij nogę z gazu. Ulica to nie tor wyścigowy.

 7. Zderzenie trzech pojazdów w Radoni

  Prawdopodobnie nadmierna prędkość i brak ostrożności były przyczyną wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów.

 8. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci-CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych

 9. Renault z naczepą w dafa

  W miejscowości Solec w gminie Paradyż doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch ciężarówek. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

 10. Opoczyński magistrat przekazał elementy odblaskowe dla najmłodszych.

  Burmistrz Miasta i Gminy Opoczno, Pan Rafał Kądziela na ręce zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie podinsp. Konrada Kobierskiego przekazał elementy odblaskowe, które policjanci będą rozdawali podczas spotkań profilaktycznych najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.

Linki

Tagi

odszkodowanie dziecko wakacje kłusownicy wyludzenie rodzic adres amunicja wprowadzenie czujny po służbie rozbój odblaski głuchoniemi bezpieczne wakacje wypadek kolejowy kradzież mieszkaniowa wypadek dzecko zaginione ogłoszenie kolizja nielegalna broń internet kradzież mienia niebieska karta podrobione ubrania kradzież