Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe Obchody Święta Policji

  W tym roku powiatowe obchody Święta Policji w Opocznie odbędą się 21 lipca. Po oficjalnych uroczystościach policjanci przygotowali dla mieszkańców naszego regionu piknik rodzinny pod hasłem " Z Policją też można się bawić". Zapraszamy już od godziny 16.00 na plac za Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym koncerty. Serdecznie zapraszamy!

 2. Potrącenie rowerzystki

  19 letni kierowca BMW potrącił rowerzystkę, a następnie uszkodził zaparkowanego seata.

 3. Dziecko wybiegło na jezdnię wprost pod samochód

  4 latka wybiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego lanosa. Z urazem głowy i kręgosłupa szyjnego trafiła do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

 4. Powiatowe Obchody Święta Policji

  Z Policją też się można bawić….” - festyn w Opocznie 21 lipca 2016 roku był szczególnym dniem dla opoczyńskich policjantów oraz mieszkańców powiatu opoczyńskiego. W 97 rocznicę powstania formacji policyjnej funkcjonariusze po uroczystościach ceremonialnych, zorganizowali festyn dla mieszkańców, a w szczególności tych najmłodszych.

 5. Jechał za szybko

  O dużym szczęściu może mówić 26 letni kierujący motocyklem, który stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia pojazdu.

 6. Pamiętajmy o ostrożności na drodze

  Brawura, nadmierna prędkość, młody wiek kierowców, niestosowanie się do ograniczeń prędkości to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych.Zdejmij nogę z gazu. Ulica to nie tor wyścigowy.

 7. Zderzenie trzech pojazdów w Radoni

  Prawdopodobnie nadmierna prędkość i brak ostrożności były przyczyną wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów.

 8. Renault z naczepą w dafa

  W miejscowości Solec w gminie Paradyż doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch ciężarówek. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

 9. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci-CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych

 10. Miał długi w banku- dokonał rozboju na swoim krewnym. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z opoczyńskiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju. Do przestępstwa doszło 6 lipca 2016 roku o godzinie 9.40 w miejscowości Parczówek w gminie Białaczów.

Linki

Tagi

wypadek kradzież mieszkaniowa odblaski niebieska karta głuchoniemi nielegalna broń kolizja wakacje kłusownicy rozbój rodzic dzecko zaginione dziecko wyludzenie wypadek kolejowy kradzież mienia kradzież czujny po służbie podrobione ubrania amunicja adres bezpieczne wakacje wprowadzenie odszkodowanie ogłoszenie internet