Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Powiatowe Obchody Święta Policji

  W tym roku powiatowe obchody Święta Policji w Opocznie odbędą się 21 lipca. Po oficjalnych uroczystościach policjanci przygotowali dla mieszkańców naszego regionu piknik rodzinny pod hasłem " Z Policją też można się bawić". Zapraszamy już od godziny 16.00 na plac za Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym koncerty. Serdecznie zapraszamy!

 2. Potrącenie rowerzystki

  19 letni kierowca BMW potrącił rowerzystkę, a następnie uszkodził zaparkowanego seata.

 3. Dziecko wybiegło na jezdnię wprost pod samochód

  4 latka wybiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego lanosa. Z urazem głowy i kręgosłupa szyjnego trafiła do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

 4. Pamiętajmy o ostrożności na drodze

  Brawura, nadmierna prędkość, młody wiek kierowców, niestosowanie się do ograniczeń prędkości to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych.Zdejmij nogę z gazu. Ulica to nie tor wyścigowy.

 5. Jechał za szybko

  O dużym szczęściu może mówić 26 letni kierujący motocyklem, który stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia pojazdu.

 6. Zderzenie trzech pojazdów w Radoni

  Prawdopodobnie nadmierna prędkość i brak ostrożności były przyczyną wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów.

 7. Renault z naczepą w dafa

  W miejscowości Solec w gminie Paradyż doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch ciężarówek. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

 8. Miał długi w banku- dokonał rozboju na swoim krewnym. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z opoczyńskiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju. Do przestępstwa doszło 6 lipca 2016 roku o godzinie 9.40 w miejscowości Parczówek w gminie Białaczów.

 9. Opoczyński magistrat przekazał elementy odblaskowe dla najmłodszych.

  Burmistrz Miasta i Gminy Opoczno, Pan Rafał Kądziela na ręce zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie podinsp. Konrada Kobierskiego przekazał elementy odblaskowe, które policjanci będą rozdawali podczas spotkań profilaktycznych najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.

 10. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci-CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych

Linki

Tagi

niebieska karta wypadek odszkodowanie ogłoszenie kradzież wakacje amunicja głuchoniemi internet kolizja kradzież mienia wypadek kolejowy czujny po służbie adres kłusownicy dziecko rodzic podrobione ubrania kradzież mieszkaniowa wprowadzenie nielegalna broń bezpieczne wakacje wyludzenie rozbój odblaski dzecko zaginione