Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Jelni

  Jedna ofiara śmiertelna, dwie ranne to tragiczny bilans wypadku drogowego do którego doszło 7 sierpnia 2016 roku w miejscowości Jelnia w gminie Drzewica.

 2. Nastoletni hodowca marichuany

  Policjanci z Opoczna ujawnili 15-latka, który w donicach hodował konopie indyjskie. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 3. Kierował passatem po użyciu alkoholu. Stracił prawo jazdy

  Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który na podwójnym gazie kierował samochodem.

 4. O krok od tragedii

  Prawdopodobnie nieuwaga kierowcy mercedesa, podczas wymijania TIR-a, doprowadziła do czołowego zderzenia z citroenem jumperem.

 5. Pijany kierowca golfa

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego opoczyńskiej komendy, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę golfa.

 6. Pijany traktorzysta wjechał w ogrodzenie

  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego, którego kierowca wjechał w ogrodzenie posesji.

 7. Znaleziono telefon komórkowy marki iPhone

  Opoczyńscy policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego.

 8. Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu Westerplatte i Partyzantów

  Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 8 sierpnia 2016 roku na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Partyzantów.

 9. Policjanci odnaleźli kobietę, która zabłądziła w lesie

  Kilka godzin od zgłoszenia trwały poszukiwania 65-latki, która zabłądziła w lesie. Dzięki szybkim działaniom opoczyńskich policjantów oraz ich znajomości terenu, kobieta została odnaleziona. Cała i zdrowa wróciła do domu.

 10. Miał długi w banku- dokonał rozboju na swoim krewnym. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z opoczyńskiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju. Do przestępstwa doszło 6 lipca 2016 roku o godzinie 9.40 w miejscowości Parczówek w gminie Białaczów.

Linki

Tagi

kradzież rozbój wypadek wyludzenie odszkodowanie rodzic kradzież mienia ogłoszenie internet wypadek kolejowy kradzież mieszkaniowa dzecko zaginione dziecko głuchoniemi wakacje wprowadzenie nielegalna broń bezpieczne wakacje podrobione ubrania adres czujny po służbie odblaski kolizja razem bezpieczniej niebieska karta kłusownicy amunicja