Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs plastyczny "Fair play w sporcie, fair play w życiu"

Z okazji 15 lecia Halowego Turnieju w Piłkę Nożną o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod hasłem "Alkohol?Narkotyki? Nie! Dziękuje!", organizujemy dla uczniów z terenu powiatu opoczyńskiego konkurs plastyczny pn."Fair play w sporcie, Fair play w życiu". Oprócz prac opisujących temat konkursu, czekamy także na te z pomysłem na LOGO turnieju, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowo - profilaktycznych realizowanych przez opoczyńskich policjantów.

Prace konkursowe można składać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w  Opocznie lub przesłać je listownie do 10 marca 2018 roku.

Mamy nadzieję, że uczniowie odpowiedzą na naszą prośbę i wspólnie uda nam się stworzyć artystyczny wyraz realizowanej przez nas sportowej inicjatywy.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 10marca br. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską na adres Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas  Halowego Turnieju w Piłkę Nożną.

Wartym podkreślenia jest fakt, że nadesłane prace będziemy chcieli zaprezentować  w formie wystawy  przy okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji.

W załączeniu regulamin konkursu.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia w nim udziału.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Pliki do pobrania