Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca BMW spowodował kolizję drogową.

25 letni kierowca bmw odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, nawet kara pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 1 lipca o godzinie 20.30 w miejscowości Soczówki w gminie Żarnów. Policjanci ustalili, że 25 letni kierowca bmw, prawdopodobnie w wyniku  nadmiernej prędkości stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi do przydrożnego rowu,a  następnie zatrzymał się na pobliskiej łące. W pojeździe z kierowcą podróżowały dwie inne osoby. 23 letnia kobieta oraz 26 letni mężczyzna. Oboje także nietrzeźwi. Pasażerowie z ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala w Końskich gdzie po udzieleniu pomocy zostali zwolnieni do domu. Policjanci ustalili, że 25 latek w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organiźmie.
Nieodpowiedzialny kierowca bmw stracił już prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Paradyżu.

Pamiętajmy! Kierowanie samochodem w  stanie nietrzeźwości jest przestępstwem!

 

 

st.asp. Barbara Stepień