Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożenia
Info dla GN
Dzielnicowy bliżej nas

Najczęściej czytane

 1. Alkohol NIE! dla kierowców!

  Opoczyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, 9 listopada 2018 roku, o godzinie 7.30, w Opocznie zatrzymali do kontroli drogowej 42 letniego kierowcę opla astry. Okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 2. Wypadek w Bronowie

  Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 29 września br. w miejscowości Bronów na drodze wojewódzkiej 746

 3. Ukradła portfel ze sklepowej lady.

  Opoczyńscy policjanci zatrzymali 35 letnią kobietę, która ze sklepowej lady ukradła etui z dokumentami i pieniędzmi. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Konkurs pt. „Agresji STOP mówimy. Przemocy nie lubimy”

  Komenda Powiatowa Policji w Opocznie oraz Szkoła Podstawowa w Brzustowcu –filia w Krzczonowie ogłaszają Konkurs pt. „Agresji STOP mówimy. Przemocy nie lubimy”

 5. Odzyskane skradzione mienie

  Opoczyńscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży trzech kamer monitoringu. O przestępstwie oficer dyżurny został powiadomiony 21 maja 2016 roku przed godziną 17.00.

 6. Lekarz z promilami

  Opoczyńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego lekarza, który pełnił dyżur w szpitalu. 56-latek miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

 7. mł.asp. Witold Widawski- kandydatem do tytułu najlepszego dzielnicowego woj. łódzkiego-Plebiscyt!

  Wybieramy Dzielnicowego Roku . Trwa głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Opoczno reprezentuje mł.asp. Witold Widawski!

 8. Zostań Policjantem

  Procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

 9. Szaleńcza jazda kierującej audi, nietrzeźwy kierowca TiR-a- opoczyńscy policjanci podsumowuja weekend na drogach.

  Mimo letniej aury na drogach powiatu opoczyńskiego policja nadal odnotowuje kolizje i wypadki. Niestety głównym powodem tych zdarzeń jest nadmierna prędkość, alkohol, brawura i brak rozwagi kierujących. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która w terenie zabudowanym poruszała się z prędkością 170 km/h . W ręce stróżów prawa wpadł też 41 letni obywatel Ukrainy, który kierował ciągnikiem siodłowym z naczepą mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 10. Turniej Drużyn Policyjnych w Piłkę Nożną o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie

  25 listopada od godziny 9.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie rozpoczną się sportowe zmagania policyjnych drużyn w piłkę nożną z terenu garnizonu łódzkiego.Rozgrywki swoim patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi. Podczas turnieju chętni będą mogli uzyskać kompleksową wiedzę z zakresu rekrutacji do służby w Policji. Serdecznie zapraszamy!

Linki

Tagi

niebieska karta dziecko zaginione dzecko zaginione dokumenty mistrzynie usiłowanie rozboju Policja kieszonkowiec porozumienie przemyt internet wprowadzenie kolizja nieletni nielegalna broń naczepa bezpieczne wakacje podsumowanie ferie zagrożenia bezpieczeństwo Gepard złodziej Turniej droga profilaktyka trudne warunki drogowe wypadek pijani kierowcy MSWiA zima kradzież mieszkaniowa piłka nożna oszustwo szkoła sklep oszust uczeń prewencja kradzież motocykl chuliganski wybryk wakacje sieć dzielnicowi posterunek głuchoniemi woda duchowni piłka